• Krawiectwo

• Realizacja własnych projektów daje dzieciom niesamowitą satysfakcję i buduje poczucie własnej wartości. Nasi uczniowie z dumą tworzą szyciowe zabawki, części garderoby.

Zajęcia krawieckie - uczą.  Uczą kreatywności, wiary w swoje możliwości, wyrabiają zdolności manualne. W czasie pracy dzieci poznają rodzaje ściegów, rodzaje tkanin, nauczą się fastrygować, szyć ręcznie, przyszywać guziki, uszyją poduszeczki, poduszki, spodnie Mikołaja oraz wiele innych.  Uczestnicy zabierają ze sobą wszystko, co zostanie przez nich wytworzone w ramach zajęć!

Szyjemy, haftujemy, robimy łapacze snów. Zabawa rewelacyjna. Bawimy się świetnie a przy okazji uczymy się różnych robótek ręcznych. Dziewczyny haftowały swoje inicjały, zeszyłyśmy strój naszego księcia z bajki, a dziś pracowaliśmy nad naszymi makramami- łapaczami snów. Każdy miał inny pomysł. Praca wre....