• Rekrutacja 2024/25

• REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich:

Miasto Strzelce Krajeńskie ulice:

Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cmentarna, Cypriana K. Norwida, Drzymały, Elizy Orzeszkowej, Forteczna-Północna, Forteczna-Wschodnia, Forteczna-Zachodnia, Gdańska, Gorzowska, Henryka Sienkiewicza, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jedności Robotniczej, Juliusza Słowackiego, Katedralna, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Nowa Brama, Okrężna, Północna, Przemysłowa, Sportowa, Strzelecka, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zachodnia, Zbigniewa Herberta

Miejscowości:

Strzelce Klasztorne, Brzoza, Czyżewo, Małe Osiedle, Piastowo, Przyłęg, Sławno, Wełmin

wypełniają Zgłoszenie dziecka do klasy I oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania (druki znajdują się w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej). Ze względów organizacyjnych prosimy o składanie wskazanych dokumentów w sekretariacie szkoły do 26 kwietnia 2024 r.

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich wypełniają Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej oraz oświadczenie (druki znajdują się w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej). Wnioski będą rozpatrywane podczas postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Strzelec Krajeńskich Nr 0050.15.2024. Termin składania wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły: 01 kwietnia 2024 r. – 26 kwietnia 2024 r.

Informacja dotycząca rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Strzelce Krajeńskie, na rok szkolny 2024/2025.

Zarządzenie Nr 0050.15.2024 Burmistrza Strzelec Krajeńskich z dnia 29 stycznia 2024 roku.

Dokumenty, które należy złożyć w SEKRETARIACIE SZKOŁY:

Dla uczniów zamieszkujących w obwodzie szkoły  - zgłoszenie i oświadczenie o miejscu zamieszkania:

1. zgłoszenie do klasy I
        2. oświadczenie o miejscu zamieszkania

Dla uczniów spoza obwodu szkoły - wniosek i oświadczenie:

1. wniosek o przyjęcie do klasy I
        2. oświadczenie